Який газоблок краще Аерок чи Стоунлайт?

Дивлячись, за якими критеріями судити. А критеріїв цих кілька:

 1. Вартість готової продукції;
 2. Вартість доставки в той чи інший регіон України;
 3. Якість цієї доставки;
 4. Якість матеріалу;
 5. Асортимент.

Давайте більш детально розглянемо ці критерії. Кожен окремо.

Вартість і якість блоків

Ціна на газоблок залежить від того, наскільки доступною є сировина для його виготовлення. До складу сировинної суміші, з якої виробляють готові блоки, входять п’ять компонентів:

 1. Вода;
 2. Пісок (річковий кварцовий очищений);
 3. Вапно;
 4. Портландцемент;
 5. Алюмінієвий газоутоврювач.

До речі, від якості цих складових, а також від правильності дотримання технології виробництва залежить і якість кінцевого виробу.
Як перевірити якість блоків? Для цього в спеціальних лабораторіях над ними проводять досліди. Тобто піддають механічним навантаженням, ударам, впливу вологи, перепадам температур та ін.
Згідно з дослідженнями, проведеними в трьох незалежних лабораторіях при університетах, газоблок Аерок має більш високу якість, ніж Стоунлайт. З певною часткою впевненості можна сказати, що це факт. Так що якщо якість для Вас, як і для німців, понад усе, купуйте Aeroc.
Газобетон Аерок

Вартість і якість доставки

Ціна за доставку залежить на 90% від відстані і на 10% від особистих переваг компанії. «Аерок» має два заводи – в Березані та Обухові. Обидва ці міста знаходяться в Київській області, тобто майже в центрі країни (з невеликим зсувом на північ). Відповідно, вартість доставки що в Хмельницький, що в Донецьк буде приблизно однаковою. Це велика перевага. Відповідно, для киян доставка буде взагалі копійчаною.

газоблок Aeroc
У компанії «Стоунлайт» завод в Броварах, а це передмістя Києва. Для киян доставка ще дешевше, ніж Aeroc, а доставка в інші регіони порівнянна з Аерок.
А ось якість доставки у Стоунлайт трохи страждає. Відсоток бою за статистикою вище. Аерок використовує європіддони і термоусадочнеу плівку в обов’язковому порядку, що знижує ймовірність пошкодження блоків при перевезенні. Правда, багато ще залежить від амортизуючої системи автотранспорту та стану доріг, так що європіддони – не 100% гарантія якості доставки.
Газобетон Стоунлайт

Асортимент

Порівняємо прості цифри. У Стоунлайт 28 товарів, у АЕРОК – 67. Висновок очевидний. А чим більше асортимент, тим легше підібрати блок собі до смаку або залежно від індивідуальних особливостей будівельного проекту.

Висновки

Отже, за трьома критеріями газоблок Аерок явно виграє:

 1. Якість блоків;
 2. Якість доставки;
 3. Асортимент.

Відразу скажемо, що ціна на Стоунлайт демократичніша, так що якщо для Вас якість стоїть не на першому місці, сміливо вибирайте його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *