Зовнішні стіни з газобетону – що потрібно знати?

Стіна з газоблоку може бути 3-х видів залежно від будови:

  • Одношарова.
  • Двошарова (з внутрішнім шаром з газоблоку Aeroc).
  • Багатошарова (де один з шарів – утеплювач).

Одно- и многослойная стена

Зверніть увагу, що до стін з газоблоку для різних частин будівлі пред’являються різні нормативні вимоги. Наприклад, між стінами заглибленого цоколя або підвалу з одного боку, і стінами надземної частини з іншого повинен розташовуватися гідроізоляційний шар.

У списку нижче Ви знайдете всі нюанси, які потрібно враховувати при будівництві зовнішніх стін з газобетону Aeroc:

  • Кладку блоків проведіть ланцюговою перев’язкою вертикальних швів. Глибина перев’язки повинна бути не менше 100 мм. Якщо товщина стіни становить 2 блоки, перев’яжіть вертикальні шви внутрішньої і зовнішньої верст на 100 мм.

Перевязка стен из газобетона

  • З’єднайте шари багатошарових стін гнучкими зв’язками. При будівництві стін уважно стежте за установкою зв’язків.
  • Якщо Ви вирішили виконати облицювання стін з газоблоку в нижній частині стіни, кожен третій вертикальний шов облицювальної кладки повинен залишатися порожнім (незаповненим цементним розчином або клеєм). За рахунок цього отвору Ви забезпечите відведення конденсату, який накопичився в зазорах між шарами стіни.

газоблок Aeroc

  • На глухих прямолінійних ділянках стін завдовжки від 6 метрів і більше прокладіть конструктивне горизонтальне армування. Розмістіть сталеві прути в спеціальних армуючих поясах або розчинних швах. Простежте, щоб площа поперечного перерізу конструктивної арматури становила не менше 50 квадратних міліметрів на один погонний метр висоти стіни. Якщо в кладці тонкі шви, достатньо 25 квадратних міліметрів на один погонний метр.
  • Влаштовуйте конструктивне горизонтальне армування по нижній межі віконних прорізів. Заведіть арматуру за межі отворів на 500 мм, але не менше.
  • При створенні деформаційних швів будівель захистіть матеріали від промокання, а стіни – від продування.

Нижче ми представили схему армування навантажуємих стін.

Схема армирования наружных стен

Тепер Ви знаєте всі особливості будівництва, облицювання та армування зовнішніх стін з газоблоку. Бажаємо Вам успішного будівництва!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *