4 критерії для вибору якісного газобетону

Качество Аэрок (Aeroc)

Вже більше 10-ти років компанія Aeroc є абсолютним лідером з продажу газобетону на українському ринку. Чому? Адже є так багато інших виробників пористого бетону. Однак далеко не будь-який газоблок може похвалитися таким вдалим співвідношенням ціна/якість, як Aeroc. Але ж при однакових розмірах і технічних характеристиках газобетон інших виробників може коштувати дорожче або, навпаки, мати гіршу якість. Давайте розберемося, в чому ще секрет такої популярності газобетонних блоків Аерок.

газоблок Aeroc

Газоблок стали використовувати ще в період між світовими війнами – у 30-ті роки. А ось в Україні він став популярним порівняно недавно. Справа в тому, що саме в 90-і роки з’явилося найбільш досконале автоклавне обладнання для виготовлення високоякісного і довговічного газобетону. Автоклав дав можливість виготовити будматеріал, кращий за характеристиками, ніж цегла або інші матеріали, але доступний за ціною.

Як тільки товар стає популярним, відразу ж, як гриби після дощу, з’являються дрібні фірмочки з його виготовлення. Такі компанії хочуть скоріше збагатитися за рахунок продажу “чудо-матеріалу”. На якість виробу ніхто не звертає уваги. У підсумку, отримуємо багато розчарованих покупців.

Газобетон АэрокМи попросили компанію “Аерок” докладно розповісти, яким повинен бути якісний газобетон.

В першу чергу, зверніть увагу на технологію виробництва. Aeroc використовує німецьке обладнання, в тому числі автоклави. Завдяки обробці сировинної суміші з портландцементу, води, вапна, піску і алюмінієвого газоутворювача в автоклаві, морозостійкість газобетону Aeroc становить не менше 100 циклів заморожування і відтаювання.

Саме від технології виготовлення залежить структура і технічні показники матеріалу. Наприклад, на білоруських заводах використовують віброударну технологію, яка забезпечує пористу структуру газобетону. За рахунок цього виробник може використовувати дешеву і неякісну сировину. У підсумку, в матеріалі утворюються пори різного діаметру, які розташовані нерівномірно. Через це відбувається розшарування газоблоку, а це серйозний заводський брак. Морозостійкість такого газоблоку всього 25 циклів, через кілька років стіни з нього можуть руйнуватися.

Також через неоднорідну структуру зростає щільність блоку, а це негативно позначається на його теплоізоляційних характеристиках. Вам доведеться додатково утеплювати будинок, а хіба Вам потрібні ці непередбачені витрати? А ще збільшення щільності робить блоки важчими, їх складніше і дорожче транспортувати.

Дуже важливий показник для газобетону – точність геометричних розмірів. Похибка в габаритах у газоблоку Аерок ніколи не перевищує 1 мм. За рахунок цього полегшується кладка. Ви легко уникнете перевитрати клею для з’єднання блоків. Точність геометричних розмірів забезпечує тонкий і рівномірний кладочний шов, і в стінах не буде “містків холоду”.

Також дуже важливо звертати увагу на територіальне розташування заводів та спосіб доставки. У компанії “Аерок” 2 заводи – в Березані та Обухові (Київська область). Для жителів Києва доставка буде дуже дешевою і швидкою. Зовсім інша справа – виробники, які завозять матеріал з-за кордону залізницею. В цьому випадку вартість доставки зростає в рази, як і ризик пошкодити блоки в дорозі.

Звичайно, не можна забувати про екологічність матеріалу. Важливо, щоб товар не тільки був сертифікований, але й відповідав всім нормативним вимогам. У компанії “AEROC” є кілька власних лабораторій для проведення контролю якості. Додатково якість газобетону Аерок не раз перевіряли 3 незалежні лабораторії.

У кожного товару є паспорт якості заводу-виробника. До речі, газоблок Aeroc – єдиний в Україні газобетон, який пройшов процедуру екологічної сертифікації відповідно до вимог міжнародних екологічних стандартів. Цей екологічний сертифікат підтверджує відсутність токсичних компонентів в складі газоблоку Аерок.

Ми позначили 4 найважливіших критерії, за якими Ви зможете вибрати якісний газобетон:

  • Технологія виготовлення.
  • Точність геометрії розмірів.
  • Розташування заводів і спосіб доставки.
  • Екологічність і сертифікат, який її підтверджує.

За всіма цими показниками продукція компанії Aeroc займає перше місце в Україні. Бажаємо Вам зробити якісний та усвідомлений вибір!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *