Газоблок Aeroc: екологічні показники і переваги

Газобетон автоклавного твердіння Aeroc – це штучний камінь, який складається з безлічі пір діаметром 1-3 мм. Ці пори займають об’єм від 85% до 95% від всього блоку. Завдяки пористій структурі газоблок відрізняється від цегли низькою щільністю і теплопровідністю. Завдяки обробці в автоклаві матеріал набуває стабільних фізико-механічних характеристик.
У цій статті Ви дізнаєтесь, якими екологічними характеристиками і перевагами володіє газобетон Aeroc.

Зміст:


Газобетон на складі

Технологія виробництва газоблоку

Газобетон Aeroc виготовлений в автоклаві з 5-ти компонентів:

  • Тонкомолотий кварцовий пісок.
  • Портландцемент високої марки.
  • Мелене негашене вапно.
  • Вода.
  • Алюмінієва пудра.

У складі компонентів немає сланцевої золи. Масова частка алюмінієвої пудри – всього 0,1% від маси сировини. Саме вона забезпечує хімічну реакцію з виділенням водню і утворенням пухирців. Після завершення процесу алюміній перетворюється в оксид, і виявляється повністю хімічно зв’язаним. Примітно, що оксид алюмінію входить до складу багатьох природних сполук, в тому числі глини. Він абсолютно безпечний для людини, і не шкодить навколишньому середовищу.
Обробка в автоклаві проводиться при високій температурі і під тиском. Після нарізки і сушіння блоки відправляють на склад для остаточного набору міцності.

Автоклави на заводі в Обухові

Екологічні показники


Найважливіший показник екологічності серед будівельних матеріалів – це радіоактивність. Норма радіоактивності становить 370 Бк/кг. В цьому відношенні газобетон – це один з найбільш екологічно чистих і безпечних матеріалів, тому що його радіоактивність – 54 Бк/кг. Це перший клас екологічної безпеки.

Екологічні переваги

Висока паропроникність і теплоакумулююча здатність газобетону створюють здоровий мікроклімат в приміщенні. У кімнаті утворюються умови, при яких ризик появи грибка, цвілі і паразитів зводиться до мінімуму.
Газоблок – це екологічний, нетоксичний матеріал, який не виділяє шкідливих елементів при підвищенні температури. За рахунок цього газоблок прекрасно підійде для будівництва житлових, цивільних, промислових, побутових та складських будівель і споруд. З газобетону також будують паркани. Останнім часом газоблок все частіше використовується як заповнювач монолітно-каркасних споруд багатоповерхових будинків.
Пори займають до 90% об’єму блоку. По суті, газоблок майже повністю складається з повітря. На частку сполук алюмінію припадає 20 кг на кубометр. Для порівняння, в кубометрі керамічної рядової цегли міститься до 400 кг хімічно пов’язаного алюмінію. Найчастіше це алюміній оксид зі складу глин. Як ми вже писали раніше, окислений алюміній – абсолютно безпечний матеріал.
Газобетон – неорганічний матеріал, стійкий до грибка і цвілі. Гризуни, комахи і терміти не можуть оселитися в стінах з газобетону, так як вони монолітні і без вилучень.
Газобетон – негорючий матеріал, який витримує прямий контакт з полум’ям 3-7 годин поспіль. При екстремальному нагріванні газоблок не виділяє токсичних випарів.

Газобетон Aeroc

Газобетон Aeroc отримав екологічний сертифікат якості

Aeroc – це єдиний український газобетон, який отримав екологічний сертифікат якості. Сертифікат виданий відповідно до міжнародних стандартів серії ISO 14024: 1999. Номер сертифіката: № UA. 08.002.341.
Перевірку на екологічність пройшов автоклавний газобетон щільністю D300, D400, D500. При його виготовленні не використовувалися токсичні речовини, наповнювачі або пластифікатори. Готові вироби показали:

  • Низький рівень радіоактивності.
  • Високу міцність.
  • Довговічність, надійність і стійкість до високої вологості.

Компанія Aeroc має право маркувати свою продукцію знаком “Зелений журавлик”. Цей знак підтверджує екологічну безпеку матеріалу.
Будинки з газобетону Aeroc завдають самої мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Навіть менше, ніж каркасний, дерев’яний або цегляний будинок.
При будівництві дерев’яного будинку площею 100 квадратних метрів доведеться вирубати 0,1 га соснового лісу.
Для будівництва такого ж будинку з цегли, Вам доведеться викопати більше 100 тонн глини, і витратити при цьому десятки мегават електроенергії на випал сировини.
При будівництві каркасного будинку використовується багато матеріалів на основі синтетичних полімерів.
Для будівництва будинку з блоків Aeroc площею 100 м2 Вам достатньо 15-ти тонн мінеральної сировини і декілька мегават для її обробки. Будинки з автоклавного газобетону прослужать мінімум 50 років, тому що це негорючий і нержавіючий матеріал. Він стійкий до утворення грибка і цвілі, не взаємодіє з водою, його не можуть пошкодити комахи і гризуни.

Экологический сертификат Aeroc

Замовляйте газоблок Aeroc за вигідною ціною тут: https://gazoblok-aeroc.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *